🌟جشنواره هر هفته 100USDT🌟

به ازای هر تراکنش (خرید یا فروش)  رمز ارز با ارزش بالای 2 میلیون تومان یک شانس قرعه کشی هفتگی دریافت کنید و برنده 100 واحد تتر به ارزش حدودی 5 میلیون تومان شوید!

(هر جمعه ساعت 22 برنده ی هفته مشخص می شود و شانس ها مجددا برای هفته بعد از صفر آغاز می شوند)

رمز ارز ها در حال بروزرسانی هستند!

رمز ارز هایی که در حالت غیر فعال هستند، بزودی مجددا برای خرید و فروش در دسترس قرار خواهند گرفت. از شکیبایی شما متشکریم.


🚀 واریز سریع رمزارزها و تسویه آنی ریالی 🚀

‎‏‏‎ ‎‎‏‏‎ ‎

اخبار ارز های دیجیتال

صرافی ارز دیجیتال KuCoin امروز شایعات مربوطه را رد کرد!

crypto news 4.jpg

 

صرافی ارز دیجیتال KuCoin امروز "شایعاتی" مبنی بر اینکه این شرکت ممکن است برداشت‌های خود را به دلیل ضررهای متحمل شده در میان آشفتگی اخیر بازار متوقف کند، رد کرد، جانی لیو، مدیرعامل KuCoin، در توییتی گفت که مطمئن نیست چه کسی چنین شایعاتی را منتشر می‌کند یا قصدشان چیست، اما KuCoin هیچ گونه تماسی با LUNA ،3AC ،Babel و غیره ندارد.

لیو اضافه کرد که این شرکت هیچ برنامه ای برای توقف برداشت ندارد و KuCoin به خوبی عمل می کند. او همچنین در توییتی برخی حقایق اخیر در مورد KuCoin نوشت: این شرکت جمع آوری کمک مالی 150 میلیون دلاری را با ارزش گذاری 10 میلیارد دلار در ماه May به پایان رساند، این یکی از معدود پلتفرم هایی است که هنوز استخدام می شود و با راه اندازی ویژگی های جدید در میان رکود بازار فعال باقی می ماند.

در زمان جمع‌آوری سرمایه، کوین مارکت کپ گفت KuCoin پنجمین صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال با ۱۸ میلیون کاربر در ۲۰۷ کشور جهان است. و همچنین مدیر عامل شرکت افزود: برای FUD هایی که عمداً اطلاعات تایید نشده را منتشر می کنند، KuCoin این حق را برای خود محفوظ می دارد که اقدامات قانونی انجام دهد. FUD یک اصطلاح در حوزه رمزارز برای "ترس، عدم اطمینان و شک" است.

لیو همچنین در توییتر گفت که شفافیت یک اصل کلیدی KuCoin است و افزود که این شرکت به زودی گزارش نیمه اول عملیات خود را منتشر خواهد کرد.

 

arzanbit-logo.png
گروه ارزان بیت از سال 97 و به همراه تجربه فراوان در زمینه خرید و فروش ارز های دیجیتال و ‌سایر خدمات مربوط به ارز‌های‌دیجیتال‌، همواره قصد دارد ؛
خدمات خرید و فروش را در سریع ترین زمان در کنار امنیت بالا ، همچنین بهترین و به‌روز ترین قیمت ارائه دهد.

تماس با ما

پشتیبانی 1 : 09057864904

پشتیبانی 2 : 09938949707


ایمیل : info@arzanbit.com

 

اینستاگرام ارزان بیت:

 

پرداخت آنلاین

 

 

 

تمامی حقوق مادی و معنوی برای سایت ارزان بیت محفوظ است.

برای ارتباط با ما در واتس اپ یکی از اپراتورها را انتخاب کنید

‏‏‏‏‎ ‏‏‎ ‎‎‎ ‎‏‏پشتیبانی آنلاین
Close and go back to page